K. Kūra ir E. G. Valiūnaitė – pasaulio čempionato finalininkai!

Jau po vidurnakčio Vengrijoje paaiškėjo 2023 m. WDSF jaunimo standartinių šokių pasaulio čempionato rezutatai. Tarp 61 poros iš 30 valstybių puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai!

Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė (Klaipėdos “Žingsnis” ir Vilniaus “Ratuto”) šoko pasaulio čempionato finale ir galutinėje įskaitoje užėmė 6-ąją vietą tarp septynių finalo porų.

Nors finale visi K. Kūros ir E. G. Valiūnaitės šokiai buvo įvertinti šeštosiomis vietomis, o lėtas valsas – septintąja, teisėjai jiems skyrė ir antrųjų, ir trečiųjų, ir net pirmųjų vietų.

Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Kauno “Sūkurys” ir Panevėžio “Rumba”) šoko pasaulio čempionato ketvirtfinalyje bei užėmė 18-ąją vietą. Pagal šoktų visų trijų turų rezultatus bene palankiausiai teisėjai įvertino P. Palskio ir U. Makarskaitės tango ir kvikstepą.

Pasaulio čempionais tapo kaimyninės Latvijos šokėjai Richards Krivinš ir Marija Golubeva, o vicečempionais – Ispanijos atstovai Adrian Hernandez ir Emilija Ulčinaitė. Bronza atiteko Izraelio šokėjams Jaime Martinez Ibanez ir Emmi Brener. Kitos poros finale išsidėstė taip: 4-ieji – S. A. Padurariu ir M. E. Constandache iš Rumunijos, 5-ieji – V. Cebanu ir S. Chiorescu ir Moldovos, 6-ieji – mūsų šokėjai, 7-ieji – A. Kostadinov ir I. Karcheva iš Bulgarijos.

Jaunimo pasaulio čempionate teisėjavo Rumunijos, Italijos, Čekijos, Norvegijos, Austrijos, Japonijos, Vengrijos, Latvijos, Šveicarijos vertintojai.