WDSF reitingo varžybos Slovakijoje

Sezonui artėjant link pabaigos, tradiciškai Slovakijos Košicės mieste surengiamos WDSF reitingo varžybos. Šiemet jose labai gerai sekėsi Lietuvos šokėjų poroms.

Net trijų amžiaus grupių varžybose Slovakijoje sudalyvavo ir visų grupių finaluose šoko Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus “Ratuto”).

M. Baškys ir M. Šimkūnaitė iškovojo 1-ąją vietą WDSF senjorų III grupės Lotynų Amerikos šokių programos varžybose. 4-ąją vietą mūsų duetas užėmė senjorų I amžiaus grupės turnyre ir 5-ąją – senjorų II kategorijoje. Šiose amžiaus grupėse atitinkamai varžėsi 6, 5 ir 17 porų.

Suaugusieji Košicėje šoko WDSF International Open kategorijos varžybose. Tarp 36 duetų 2-ąją vietą čia užėmė, išvakarėse Europos vicečempionais tapę, Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio “Rumba” – Kauno “Sūkurys”). Mūsų sportininkai šiose varžybose nusileido tik Italijos atstovams Mateo del Gaone ir Jekaterinai Utkinai, tačiau finale aplenkė Bulgarijos, Rumunijos, Lenkijos ir Slovakijos šokėjus.

Puikiai sekėsi ir jaunimo standartinių šokių programoje dalyvavusiems Domantui Balevičiui ir Dominykai Brantaitei (Kauno “Duetas” – Vilniaus “Šokio technikos akademija”). Tarp 22 šioje amžiaus grupėje startavusių porų D. Balevičius ir D. Brantaitė pateko į finalą ir galutinėje įskaitoje užėmė 5-ąją vietą.

Varžybose Slovakijoje su kolegomis iš kitų šalių dirbo Lietuvos vertintojas Remigijus Suslavičius.