Kviečiame tapti olimpinio švietimo ambasadoriais Lietuvoje!

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), įgyvendinamas olimpinio judėjimo misiją, vysto olimpinio švietimo programas ir projektus, skirtus olimpinių idėjų ir vertybių sklaidai ir fizinio aktyvumo skatinimui Lietuvoje.


Olimpinių vertybių ugdymo programa (OVUP) įgyvendinama Lietuvoje kasmet sulaukia vis didesnio tautinio ir tarptautinio pripažinimo. OVUP mokymų metu dalyviai išmoksta per sportą įtraukti ir įkvėpti jaunus žmones, padėti jiems ugdytis pasitikėjimą savimi, įgauti socialinių įgūdžių, paskatinti sveikai ir aktyviai gyventi bei propaguoti, ir skleisti kilnaus elgesio, pagarbos, draugystės ir tobulėjimo vertybes visose gyvenimo srityse.


Matydami programos sėkmę ir pozityvią įtaką mūsų visuomenei, LTOK kviečia esamus ir karjerą baigusius aukšto meistriškumo sportininkus dalyvauti OVUP mokymuose ir tapti Olimpinio kvietimo ambasadoriais Lietuvoje. Pirmieji mokymai, norintiems tapti Olimpinio švietimo tinklo dalimi, vyks rugpjūčio 22-23 dienomis Birštone. Dalyvavimas yra nemokamas.


Planuojama, kad kelių etapų mokymų programą baigę sportininkai, Olimpinio švietimo ambasadoriai, gaus atlygį už ugdomąją veiklą skleidžiant Olimpines vertybes, dalinimąsi savo sportine patirtimi su jaunimu. Mokymų metu su dalyviais bus sutarta dėl antros ilgalaikių mokymų dalies (2 dienų), bei kartu diskutuojama apie būsimų ugdomųjų renginių jaunimui formatus. Olimpinio švietimo ambasadorių tinklo veiklą finansuos LTOK.


Pirmi mokymai (rugpjūčio 22 – 23 dienomis) skirti susipažinti sportininkus su OVUP programa ir neįpareigoja dalyvauti antruose mokymuose ar vesti ugdomąsias veiklas jaunuoliams, bet tikimės, kad ši galimybė Jus sudomins.


Sportininkai norintys dalyvauti mokymuose turi registruotis el. paštu (paulius@ltok.lt) iki rugpjūčio 10 d.