L. Makarovas ir K. Ambrazevičiūtė – pasaulio vicečempionai!

Spalio 8 d. Lenkijoje, Elbinge įvykusiame WDSF jaunimo iki 21 m. standartinių šokių pasaulio čempionate Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrazevičiūtė (Vilniaus “Juventos”) iškovojo sidabro medalius.

Visi L. Makarovo ir K. Ambrazevičiūtės šokiai buvo įvertinti antrosiomis vietomis, į finalą šokėjai taip pat pateko antruoju numeriu.

Aukštą 7-ąją vietą šiame čempionate užėmė Aurimas Meška ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija – Kauno “Sūkurys”). Iki finalo jiems pritrūko vos dviejų teisėjų vertinimo balų (iš viso surinkta 24 balai pusfinalyje).

Jaunimo iki 21 m. čempionato aštuntfinalyje šoko dar dvi mūsų šalies poros: Justas Gedgaudas ir Viktorija Petrenko (Kauno “Sūkurys”) užėmė 27-ąją vietą, Andrius Šleivys ir Vesta Šeflerytė (Kauno “Gintarėliai”) – 28-30 – ąją.

Iš viso čempionate startavo 56 poros. Planetos čempionais tapo šokėjai iš Rumunijos Cosmin Lipoaie ir Alessia Ioana Morariu. Finale taip pat šoko du Italijos, vienas Ukrainos ir vienas Lenkijos duetas.

Teisėjų kolegijoje dirbo Italijos, Belgijos, Estijos, Kroatijos, Ukrainos, Švedijos, Malaizijos, Vokietijos, Lenkijos ir Serbijos teisėjai.

Nuotrauka: Vidmantas Kirklys (ačiū!)