Latvijos sostinėje – Europos vaikų “Grand Prix”!

Tarptautinių varžybų Rygoje – “Baltic Grand Prix 2021” – metu vyko ne tik WDSF, bet ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų didžiojo prizo (Grand Prix) reitingo turnyras, kuriame varžėsi jaunučių ir jaunių grupių sportininkai.

Turnyre Lietuvos šokėjams sekėsi puikiai! Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėjo Nojus Mažūnavičius ir Agita Banytė (Vilniaus “Spindulys”).

5-ąją vietą šiame finale užėmė Gustas Beinoras ir Vėja Beniušytė (Šiaulių “Šypsena”), o 6-oji atiteko Vėjui Žilinskiui ir Godai Česnulevičiūtei (Kauno “Toro” – “Sūkurys”).

Jauniai II standartinių šokių finale du Lietuvos duetai pasipuošė sidabro ir bronzos medaliais. Nojus Karka ir Sofia Ptchelintzev iškovojo 2-ąją vietą, o G. Beinoras ir V. Beniušytė – 3-ąją.

Į jaunių II grupės pusfinalius taip pat pateko Neidas Lenkaitis ir Izabelė Žymančiūtė (Kauno “Kaspinas”), standartinių ir Lotynų Amerikos šokių programose jie atitinkamai užėmė 8-ąją ir 9-ąją vietas. Iš viso grupėje startavo 17 ir 16 duetų.

Vyresniesiems sportininkams nenusileido ir jaunučiai. Dovydas Labutis ir Smiltė Žilinskė (Kauno “Duetas” – “Sūkurys”) tapo DSE jaunučių Lotynų Amerikos šokių grupės nugalėtojais, o standartinių šokių programoje pora užėmė 4-ąją vietą.

Sveikiname!