Pasaulio reitingo varžybos “Kėdainiai Open 2023”

Tradicinio turnyro Kėdainiuose metu vyko ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio reitingo varžybos. Dėl WDSF taškų čia turėjo galimybę konkuruoti jaunimo ir jaunių II amžiaus grupių šokėjai.

Net penkios poros iš finalo šešeto atstovavo mūsų šaliai WDSF jaunimo standartinių šokių varžybose.

1-oji vieta jose atiteko Kristupui Mlinskui ir Liepai Rudnickaitei (Klaipėdos “Žingsnis” ir Kauno “Sūkurys”), 2-oji – Pijui Palskiui ir Ugnei Makarskaitei (Panevėžio “Rumba” ir Kauno “Sūkurys”), 3-oji Kiprui Burneikiui ir Patricijai Kairytei (Kauno “Tvistas”), 4-oji – Matui Jasinevičiui ir Eglei Brazionytei (Vilniaus “Šokio technikos akademija” ir Kauno Editos Daniūtės šokių studija), 5-oji – Ivan Smirnov ir Guostei Grikštaitei (Kauno Editos Daniūtės šokių studija). Iš viso grupėje varžėsi 11 porų.

Lietuvos šokėjai puikiai pasirodė ir jaunių II amžiaus grupės standartinių šokių varžybose.

1-ąją vietą čia užėmė Matas Puplevičius ir Gabija Vilčiauskaitė (Kauno “Dance Innovation Team”), 2-ąją – Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė (Klaipėdos “Žuvėdra”), 3-ąją – Augustas Lukoševičius ir Smiltė Barysaitė (Vilniaus “DaVi” ir Kauno “Tvistas”), 4-ąją – Matas Valauskas ir Evita Ivanauskaitė (Kauno “Tvistas”). Grupėje startavo 6 poros.

Jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose dalyvavo 13 duetų. Grupės nugalėtojais tapo Ignas Ratkevičius ir Liveta Spaustinaitytė (Šiaulių “Šypsena”). M. Inta ir F. Rupšytė užėmė 2-ąją vietą, A. Lukoševičius ir S. Barysaitė – 5-ąją.

WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybų finale šoko dvi mūsų šalies poros. K. Mlinskas ir L. Rudnickaitė buvo 3-ti, K. Burneikis ir P. Kairytė – 6-ti. Šioje programoje startavo 15 porų.

WDSF pasaulio reitingo varžybose Kėdainiuose vertintojais dirbo ir teisėjai iš Lietuvos: Liudmila Bankauskienė, Giedrius Januškevičius, Remigijus Suslavičius, Žanas Untulis; vyriausiąja varžybų vertintoja – Dalia Vaikšnorienė.

Varžybas “Kėdainiai Open 2023” kartu su WDSF ir LSŠF organizavo sportinių šokių klubas “Dance4Fun”, vadovaujamas Gintarės ir Tomo Slausgalvių.

Nuotrauka: www.KirklysEvent.com (visos varžybų nuotraukos!)