Lietuvos Respublikos Vyriausybėje pagerbti sportinių šokių treneriai ir sportininkai

Šiandien, švenčiant Tarptautinę Mokytojų dieną, turime puikią progą prisiminti ir pasidžiaugti dar vienu svarbiu įvykiu. Š. m. rugsėjo 30 d., Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse, LR Vyriausybė bei LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija surengė Lietuvos sportininkų, laimėjusių prizines vietas suaugusiųjų ir jaunimo Europos bei pasaulio čempionatuose, ir jų trenerių pagerbimo šventę.

Ceremonijoje buvo pakviesti dalyvauti ir padėkos parengtos mūsų sportininkų treneriams – Daivai Dackevičienei, Giedriui Januškevičiui, Editai Gozzoli ir Mirko Gozzoli – bei sportininkams – Evaldui ir Ievai Sodeikoms (Kauno “Kaspinas”) bei Vaidotui ir Veronikai Lacičiams (LSŠF Profesionalų lyga).

„Už pergalių visada stovi valia, pasišventimas, ilgos valandos kantraus darbo, sportininko charakteris. Valia, ryžtas, tikėjimas savo jėgomis yra ta varomoji jėga, be kurios niekas nevyksta bet kokiame darbe. Jos mums reikia kasdien, jos reikia kuriant geresnę mūsų šalį. Ačiū jums, kad esate pavyzdys jaunimui, augančioms asmenybėms. Ačiū jums už darbą, pergales, Lietuvos garsinimą, galimybę džiaugtis ir didžiuotis jumis ir mūsų šalimi.” – sveikindama susirinkusius, sakė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė bei Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė mūsų treneriams D. Dackevičienei ir G. Januškevičiui įteikė padėkas bei Lietuvos valstybės istorines vėliavas, kaip ilgiausią tradiciją turintį mūsų valstybės simbolį.

“Tegul Vytis įkvepia tvirtybės, veržlumo ir pasidižiavimo savo valstybe.” – linkėjo ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Sveikiname mūsų trenerius ir sportininkus bei tvirtai tikime, kad dar bus ne viena proga sulaukti panašių sveikinimų ir linkėjimų netolimoje ateityje! Ačiū Jums!

Nuotrauka: LR Vyriausybė (ačiū!)