Lietuvos šokėjų pasirodymas Vokietijoje

Praėjusį savaitgalį WDSF pasaulio reitingo varžybos “Winter Dance Festival 2022” įvairaus amžiaus grupių sportininkams vyko Vokietijos Miulheimo prie Rūro mieste. Mūsų šokėjai – ir vėl sublizgėjo!

WDSF jaunimo standartinių šokių programoje nugalėjo Raigardas Gedvilas ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Bronzos medaliais šioje grupėje pasipuošė Kipras Burneikis ir Patricija Kairytė (Kauno “Tvistas”). Iš viso grupėje varžėsi 19 porų.

WDSF jauniai II amžiaus grupės standartinių šokių varžybų sidabrą iškovojo Aleksandr Kutskij ir Urtė Pabrėžaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). 6-oji vieta šiame finale atiteko Elvinui Kovaliovui ir Gertei Pabrėžaitei (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Grupės varžybose dalyvavo 14 porų.

WDSF jauniai II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybų sidabras atiteko Povilui Dovydaičiui ir Emilijai Karaliūtei (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Šioje grupėje varžėsi 29 poros. A. Kutskij ir U. Pabrėžaitė šoko šios grupės pusfinalyje ir galutinėje įskaitoje užėmė 10-ąją vietą.

WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių programoje 4-ąją vietą finale užėmė K. Burneikis ir P. Kairytė. Grupėje startavo 35 poros.

Pasaulio reitingo varžybose Vokietijoje teisėjavo vertintojai iš PAR, Latvijos, Ukrainos, Portugalijos, Austrijos, Vokietijos, Albanijos. Lietuvos vertintojų šį kartą nebuvo.