LRT Metų apdovanojimų rinkimuose – balsuojame už NICKĄ!

Kiekvienais metais LRT įvertina žmones, kurių darbai ir iniciatyvos labiausiai telkė aplinkinius, stiprino Lietuvą, kurie mus įkvėpė ir skatino augti. “Metų ateities” kategorijoje rinkimų komisija šiemet nominavo mūsų breiko šokėją Dominiką Banevič – Bgirl Nicką!

Kol kas vos 14 metų sulaukusi sportininkė šiais metais nustebino visus: pasaulio breiko taurės varžybų etape Slovakijoje ji aplenkė suaugusias breiko šokėjas – šių metų Europos suaugusiųjų čempionato medalininkes. Pati Nicka čempionate negalėjo startuoti dėl per jauno amžiaus, tačiau taurės varžybose galėjo sudalyvauti. Kad ši sėkmė nėra atsitiktinė įrodo, jog ir vėlesnėse varžybose šokėjai pavyko pakartoti panašius rezultatus.

Šiais metais Nicka buvo įtraukta į 2024 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių rezervinę rinktinę, tačiau ji dar turės įveikti atranką, kurioje jai bus leista dalyvauti nuo 2022 m. Nepaisant itin sėkmingų metų ir labai intensyvių treniruočių, Nicka visgi šiais metais (vėlgi dėl amžiaus cenzo) negalės dalyvauti WDSF pasaulio breiko čempionate, kuris vyks gruodžio 4 d. Prancūzijoje.

Kviečiame paspausti ant nuorodos ir palaikyti Nicką LRT rinkimuose – taip mes visi ne tik pasisemsime įkvėpimo iš nepaprasto Nickos atsidavimo savo šokio žanrui, bet ir palaikysime ją bei paskatinsime niekada nenuleisti rankų! Suraskite kategoriją METŲ ATEITIS:

https://www.lrt.lt/projektai/metu-apdovanojimai

Balsavimas vyksta iki gruodžio 1 d. (dar vieną savaitę).