Mūsų porų pasiekimai Lenkijoje

Lenkijos Glivicės mieste savaitgalį įvyko ne tik jaunimo Europos čempionatas, bet ir WDSF pasaulio reitingo varžybos. Mūsų poros čia ne tik šoko finaluose, bet ir iškovojo prizines vietas.

Geriausiai Lenkijoje sekėsi suaugusiųjų standartinių šokių šokėjams Georgijui Kalašnikovui ir Domilei Šemeškevičiūtei (Kauno “Kaspinas”). International Open kategorijos varžybose jie užėmė 2-ąją vietą, nusileisdami tik Lenkijos šokėjams Darjušui Myčkai ir Madarai Freibergai.

Finale G. Kalašnikovas ir D. Šemeškevičiūtė aplenkė Rumunijos, Slovakijos, Norvegijos ir Vokietijos sportininkus. Iš viso šioje grupėje startavo 48 poros.

Jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose 3-ąją vietą iškovojo Valerij Šylo ir Smiltė Kozlovskytė (Vilniaus “Ratuto”). Finale mūsų šokėjus aplenkė tik italai Luidžis la Roka ir Marika Marija Skera bei Kazachstano atstovai Maksimas Žilenkovas ir Arina Moločnikova.

Likusias vietas finale atitinkamai pasidalino Portugalijos, Lenkijos ir Vokietijos šokėjai. Grupėje varžybas pradėjo 36 duetai.

Finale Lenkijoje šoko ir senjorai III standartinių šokių atlikėjai. Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno “Sūkurys”) užėme 6-ąją vietą tarp 16 varžybose startavusiu porų iš Prancūzijos, Italijos, Lenkijos, Austrijos, Latvijos, Vokietijos bei Čekijos.

Pusfinalyje taip pat šoko mūsų senjorai IV amžiaus grupės šokėjai. Galutinėje įskaitoje 10-ąją vietą standartinių šokių programoje užėmė Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno “Kaspinas”). Šioje grupėje iš viso varžėsi 14 porų.

Į pusfinalį pateko ir jaunimo standartinių šokių šokėjai. Julius Išganaitis ir Austėja Tereikytė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija ir Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”) šiame ture užėmė 11-ąją vietą. Jaunimo amžiaus grupėje varžėsi 25 duetai.

Kartu su vertintojais iš kitų šalių Glivicėje dirbo teisėja iš Lietuvos Edita Gozzoli.