Pasaulio reitingo varžybos Prancūzijoje

Prancūzijos Liono mieste savaitgalį įvyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Čia startavo trys Lietuvos šokėjų poros.

WDSF jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių programoje 2-ąją vietą užėmė Raigardas Gedvilas ir Ugnė Makarskaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija” ir Kauno “Sūkurys”), kuriems šis startas buvo debiutinis. Visi dueto šokiai finale buvo įvertinti antrosiomis vietomis – šį kartą Raigardui ir Ugnei nepavyko pranokti tik šokėjų iš Lenkijos M. Stawowy ir S. Silvos. Grupėje šoko 10 porų.

Lione surengtose World Championship Cup standartinių šokių varžybose Pijus Palskys ir Anna Berzina (Panevėžio “Rumba” ir Kauno “Sūkurys”) užėmė 4-ąją vietą tarp 22 porų, o suaugusiųjų International Open kategorijos varžybose Pijus ir Anna pateko į finalą, kuriame už tango įvertinti ketvirtąja, o už kvikstepą – penktąja vietomis, galutinėje įskaitoje užėmė 6-ąją vietą tarp 29 porų.

Lotynų Amerikos šokių varžybose Prancūzijoje startavo Rytis Dzemyda ir Akvilė Navadnyčytė (Vilniaus “Ratuto”). World Championship Cup varžybose Rytis ir Akvilė pateko į pusfinalį ir su Italijos šokėjais pasidalino 9-10 – ąją vietas tarp 41 poros. Suaugusiųjų International Open kategorijos turnyre mūsiškiai šoko ketvirtfinalyje – tarp 53 duetų užėmė 17-ąją vietą.

Suaugusiųjų standartinių šokių varžybas Lione laimėjo Danijos šokėjai Dmitry Kolobov ir Signe Busk, o Lotynų Amerikos šokių – Latvijos sportininkai Vicenc Torremade ir Megija Dana Morite.

Teisėjų kolegijoje dirbo Lietuvos vertintojas Donatas Vėželis.