Olimpinėje dienoje K. Kūrai ir E. G. Valiūnaitei įteiktas auksinis apdovanojimas

Jau prieš kurį laiką skelbėme, kad Lietuvos sporto federacijų sąjungos ir LRT rengtuose 100 jaunųjų sporto žvaigždžių rinkimuose mūsų šokėjai Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė tarp 100 sportininkų pateko į auksinį dešimtuką. Birželio 18 d. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto surengtoje Olimpinėje dienoje Kauno Rotušės aikštėje jiems buvo įteiktas apdovanojimas.

Negana to, apdovanojimų metų paskelbta, kad K. Kūra ir E. G. Valiūnaitė ne tik išrinkti į auksinį dešimtuką, bet surinko daugiausiai balsavusių sporto sirgalių ir iš sporto žurnalistų, prodiuserių sudarytos komisijos narių balsų, tad šiuose rinkimuose yra absoliučiai pirmieji!

Klaipėdos “Žingsnio” ir Vilniaus “Ratuto” klubams atstovaujantys Kipras ir Elzė Gintvilė šiais metais už savo sporto pasiekimus 2021 m. gavo nebe pirmąjį apdovanojimą – juos pastebėjo ir gimtieji miestai. K. Kūra Klaipėdos miesto buvo apdovanotas “Jaunojo metų talento” skulptūra ir pateko į miesto neolimpinių sporto šakų geriausiųjų metų sportininkų dešimtuką. E. G. Valiūnaitė Vilniuje buvo apdovanota miesto mero padėka ir Mažojo Šv. Kristoforo žymens ženklu.

Dėkojame visiems, balsavusiems už mūsų sportininkus, už sportinius šokius, dėkojame komisijai už mūsų sporto šakai skirtą dėmesį. Dėkojame Lietuvos sporto federacijų sąjungai ir LRT už puikius rinkimus, kurie motyvuoja ir skatina ne tik esamas, bet ir būsimas sporto žvaigždes.

Ankstesniuose rinkimuose sportiniai šokiai ir jų atstovai taip pat yra tapę auksinėmis žvaigždėmis – 2020 m. šiais ženkleliais puošėsi Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė.