Pasaulio reitingo varžybos Austrijos sostinėje

Praėjusį savaitgalį Austrijos sostinėje Vienoje buvo surengtos WDSF pasaulio reitingo varžybos senjorų amžiaus grupių šokėjams. Iš Lietuvos į šias varžybas nuvyko viena standartinių ir viena Lotynų Amerikos šokių pora.

Abi mūsų poros per kelias dienas turėjo galimybę sudalyvauti ne vieneriose, bet iš karto dvejose pasaulio reitingo varžybose.

Gerai Vienoje sekėsi senjorų I grupės standartinių šokių šokėjams Rolandui Lydekaičiui ir Viktorijai Lėgaudaitei Lydekaitienei (Kauno “Sūkurys”). Sekmadienį jie iškovojo bronzos medalius tarp 23 besivaržiusių porų, o penktadienį finale buvo 4-ti tarp 27 varžybose dalyvavusių duetų.

Šeštadienį vykusiose senjorai III amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose 9-ąją vietą pusfinalyje užėmė Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus “Ratuto). Lietuvos duetas vos per plauką nepateko į finalą – jame šį kartą varžėsi net 8 poros. Iš viso grupės varžybose startavo 39 duetai.

Kartu su tarptautine teisėjų komisija varžybose Austrijoje dirbo ir Lietuvos vertintojau Liudmila Bankauskienė ir Vytautas Bankauskas.