Pasaulio 10 šokių čempionatas Lenkijoje

Šeštadienio vakarą Lenkijoje, Elbinge baigėsi WDSF Pasaulio 10 šokių čempionatas. Lietuvos atstovai Karolis Burneikis ir Diana Epeykina (Kauno “Tvistas”) šoko čempionato pusfinalyje ir galutinėje įskaitoje užėmė 11 – ąją vietą.

K. Burneikis ir D. Epeykina pusfinalyje surinko 321,670 balo. Nuo ketvirtfinalio porų jie atitrūko labai stipriai – beveik 10 balų, tačiau nuo finalininkų K. Burneikį ir D. Epeykiną teskyrė nepilni 4 balai. Pusfinalio porų galutiniai rezultatai taip pat skyrėsi nepilnu balu, tad mūsų duetui šį kartą tiesiog pritrūko sėkmės.

K. Burneikiui ir D. Epeykinai pasaulio čempionate geriau pavyko atlikti standartinius šokius, tad daugiausiai balų jie surinko, šokdami tango ir Vienos valsą.

Po dvejų metų vėl įvykusiame WDSF Pasaulio 10 šokių čempionate naujaisiais čempionais tapo Rusijos sportinių šokių ir akrobatinio rokenrolo federacijai atstovavę Jevgenijus Sveridonovas ir Angelina Barkova. Sidabro medaliais pasipuošė Earlas Viljamsonas ir Veronika Myško iš Ukrainos, o bronza atiteko Izraelio šokėjams Andrejesui Rokati ir Marikai Odikadzei. Danijai atstovaujantys Erolas ir Eimi Viljamsonai buvo ketvirti, Lenkijos šokėjai Armandas Fazulinas ir Klaudija Ivanska – penkti, Lorenzo Albereti ir Martini Dionidži iš Italijos – šešti.

Iš viso pasaulio čempionate dalyvavo 34 duetai iš tiek pat šalių. Vertintojų komisiją sudarė specialistai iš Slovėnijos, Rusijos, Serbijos, Turkijos, Kazachstano, Rumunijos, Ukrainos, Vengrijos, Izraelio, Ispanijos, Lenkijos, Italijos.