Pasaulio breiko čempionatas ir varžybos Paryžiuje

Geriausi pasaulio breiko šokėjai savaitgalį rinkosi Prancūzijos sostinėje. Šeštadienį čia vyko pirmasis WDSF pasaulio breiko čempionatas, o sekmadienį – tarptautinės “Battle Pro” varžybos”.

WDSF pasaulio breiko čempionate Lietuvai atstovavo Denisas Ščiglo – Bboy Deni ir Mindaugas Bružas – Bboy M. Deja, mūsų sportininkams nepavyko atrankinių turų ir patekti tarp 32 geriausiųjų iš kiek daugiau nei 100 sportininkų.

Pasaulio breiko čempionu vaikinų grupėje tapo sportininkas iš JAV Bboy Victor, o merginų grupėje nugalėjo Bgirl Ayumi iš Japonijos.

WDSF pasaulio breiko čempionate merginų grupėje Lietuva neturėjo savo atstovių. Lietuvos čempionei Dominikai Banevič – Bgirl Nickai nebuvo leista dalyvauti dėl per jauno amžiaus. Pagal WDSF taisykles, daugelio suaugusiųjų tarptautinių turnyrų durys jai turėtų atsiverti nuo 2022 m.

Tačiau Bgirl Nicka dalyvavo sekmadienio varžybose “Battle Pro”. Šios varžybos buvo kviestinės parodomosios ir skirtos tik elitinėms sportininkėms. Lengvai įveikusi visas varžoves, Bgirl Nicka finale susikovė su Prancūzijos sportininke Bgirl Kimie. Teisėjų vertinimams pasidalinus, Lietuvos šokėja šį kartą buvo priversta pripažinti turnyro šeimininkės pranašumą ir užėmė 2-ąją vietą.