Pasaulio jaunimo standartinių šokių čempionatas

Šeštadienio vakarą pasibaigė Vokietijos Drezdeno mieste vykęs 2021 m. WDSF Pasaulio jaunimo standartinių šokių čempionatas. Lietuvos šokėjai jame pasirodė labai gerai!

Aurimas Meška ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija – Kauno “Sūkurys”) pateko į čempionato pusfinalį ir galutinėje įskaitoje užėmė 8 – ąją vietą (geriausiai pusfinalyje buvo įvertinti poros Vienos valsas ir kvikstepas).

Justas Gedgaudas ir Viktorija Petrenko (Kauno “Sūkurys”) šoko čempionato ketvirtfinalyje ir galutinėje įskaitoje su Danijos šokėjais pasidalino 16 – 17 – ąją vietas (geriausiai ketvirtfinalyje buvo įvertintas poros fokstrotas). Iki pusfinalio duetui pritrūko visai nedaug, nes jame šoko net 14 porų.

Iš viso pasaulio čempionate dalyvavo 57 duetai. Pasaulio jaunimo čempionais tapo Rusijos šokėjai Jaroslavas Kiseliovas ir Sofija Filipčiuk, vicečempionais – šokėjai iš Rumunijos Luka Butnaru ir Denisa Bidica, bronza atiteko Estijos atstovams Aleksejui Besonovui ir Sarai Barjabin. Finale taip pat šoko Ukrainos, Rumunijos ir šeimininkų – Vokietijos – duetai.

Pasaulio čempionate dalyvaujančius sportininkus vertino teisėjų komisija, sudaryta iš Italijos, Latvijos, Rumunijos, Vokietijos, Vengrijos, Lenkijos, Austrijos, Slovėnijos vertintojų. Iš Lietuvos pasaulio čempionate teisėjavo Daiva Dackevičienė.