L. Makarovas ir K. Ambrazevičiūtė: dar vienas pasaulio čempionato finalas!

Itin sėkmingai intensyvus varžybinis sezonas klostosi Lietuvos šokėjams Laurynui Makarovui ir Kotrynai Ambrazevičiūtei (Vilniaus “Juventos”). Nyderlandų Roterdamo mieste įvykusiame WDSF jaunimo iki 21 m. 10 šokių pasaulio čempionate šokėjai pateko į finalą ir užėmė 5-ąją vietą.

Nesunkiai įveikę pirmuosius čempionato turus, L. Makarovas ir K. Ambrazevičiūtė į finalą pateko ketvirtaisiais.

Finale mūsų duetas surinko 40 balų: visi standartiniai šokiai buvo įvertinti antrosiomis, o visi Lotynų Amerikos šokiai – šeštosiomis vietomis. Įdomu, kad finalo poras – nuo antrosios iki penktosios vietos – skyrė labai nedidelis balų skaičius. Antroji vieta surinko – 38 balus, trečioji ir ketvirtoji – po 39, o penktoji – 40.

Šiame pasaulio čempionate tarp 47 startavusių porų, auksas (kaip ir praėjusį savaitgalį amžiaus grupės standartinių šokių pasaulio čempionate Lenkijoje) atiteko rumunams C. Lupoaie ir A. I. Morariu; sidabras – Izraelio šokėjams R. Brener ir V. Karnaushenko; bronza – Italijai atstovaujantiems R. Perretta ir J. Mozdyniewicz. Ketvirtąją ir šeštąją vietas finale užėmė Ukrainos ir Lenkijos sportininkai.

Varžybose teisėjavo Italijos, Estijos, Vokietijos, Prancūzijos, Rumunijos, Latvijos, Nyderlandų, Lenkijos, Belgijos vertintojai.