Pasaulio reitingo varžybos Portugalijoje

Portugalijos Vagoso mieste vykusiose WDSF pasaulio reitingo varžybose šoko dvi mūsų šalies poros, abi pateko į finalus ir užėmė aukštas vietas!

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių varžyboms Portugalijoje buvo suteikta World Open kategorija, o renginyje startavo 49 poros.

Gana nesunkiai patekę į finalą, Lietuvos šokėjai Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė (Gargždų “Rolina” ir Kauno “Sūkurys”) užėmė 4-ąją vietą. Finale duetas surinko 162.950 balo ir iki medalininkų podiumo jiems trūko tik 0.700 balo. Geriausiai šiose varžybose buvo įvertinti E. Degučio ir U. Bliujūtės rumba bei džaivas.

Suaugusiųjų varžybų medalius išsidalino A. Mosa ir M. Antonova iš Prancūzijos, D. Dingis ir A. A. Gigli iš Vokietijos, H. Shao ir J. Wei iš Kinijos. Finale taip pat šoko Čekijos ir dar vienas Vokietijos duetas.

Tuo tarpu jaunių II amžiaus grupės standartinių šokių varžybose 2-ąją vietą iškovojo Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė (Klaipėdos “Žuvėdra”). Laimėjus lėtą ir Vienos valsus, jiems tik per plauką nepavyko aplenkti nugalėtojais tapusių rumunų A. M. Sabin ir A. M. Dediu. Tarp 19 grupėje šokusių porų į finalą dar pateko šokėjai iš Honkongo, Ukrainos, Lenkijos ir Kanados.

Tarptautinėse vertintojų komisijose, teisėjų iš Lietuvos nebuvo.