Pasaulio reitingo varžybos Maljorkoje

Praėjusį savaitgalį Lietuvos poroms gerai sekėsi WDSF pasaulio reitingo varžybose Kalvijos mieste, kuris įsikūręs Maljorkos saloje, priklausančioje Ispanijai.

WDSF Jaunimo standartinių šokių varžybose 1-ąją vietą užėmė Ivan Smirnov ir Guostė Grikštaitė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija). Visi mūsų poros šokiai finale buvo įvertinti pirmosiomis vietomis.

3-oji vieta šiame finale atiteko Juliui Išganaičiui ir Austėjai Tereikytei (Kauno Editos Daniūtės šokių studija). Visi dueto šokiai taip pat buvo įvertinti trečiosiomis vietomis.

Jaunimo standartinių šokių programoje Maljorkoje iš viso dalyvavo 18 porų.

3-osios vietos apdovanojimus taip pat parveža jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių šokėjai. Povilas Dovydaitis ir Emilija Karaliūtė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”) šiose varžybose į priekį praleido tik Kipro šokėjus ir parketo šeimininkus. Geriausiai finale jiems sekėsi atlikti pasodoblį, kuris buvo įvertintas antrąją vieta. Grupėje startavo 16 porų.

Tuo tarpu I. Smirnov ir G. Grikštaitė taip pat dalyvavo jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose ir taip pat pateko į finalą. Tarp 22 startavusių porų Lietuvos duetas galutinėje įskaitoje užėmė 4-ąją vietą.

Varžybose Maljorkoje teisėjavo Lietuvos vertintoja Edita Gozzoli.