Paskelbtas 2022 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionato – pirmenybių tvarkaraštis

Informuojame, kad adresu http://live.dancesportinfo.lt/ jau galite rasti čempionato – pirmenybių tvarkaraštį. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad tvarkaraštis gali šiek tiek keistis, priklausomai nuo varžybų eigos, todėl nurodytu adresu jis bus atnaujinamas gyvai – būtinai pasitikrinkite!

Prašome sportininkų ir juos lydinčių žmonių, trenerių dar kartą peržiūrėti pagrindines renginio taisykles.

Renginio metu yra BŪTINA laikytis SVEIKATOS SAUGUMO reikalavimų:

  1. Visi vyresni kaip 6 m. amžiaus žiūrovai, dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas privalo viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio RESPIRATORIUS, priglundančius prie veido bei visiškai dengiančius nosį ir burną.
  2. Renginio metu BŪTINA laikytis higienos reikalavimų: saugaus atstumo, sveikinimosi etiketo, dažnai plauti rankas.

Čempionato – pirmenybių tvarkaraštis sudarytas taip, kad vienu metu arenoje susikirstų kuo mažesni žmonių srautai, tad visų prašome arenoje praleisti tik būtiną laiką, nesibūriuoti aplink aikštelę, o stebėjimo vietas išsirinkti visoje salėje.

SVARBU! Starto numerį sportininkai turi atsiimti ne vėliau kaip 45 minutės iki savo DALIES (ne grupės, o dalies) pradžios!

Pasitikrinkite, ar turite visus registracijai REIKALINGUS DOKUMENTUS:

  1. Asmens dokumentą (pasą arba gimimo liudijimą).
  2. Galiojančią sveikatos medicininę pažymą. Sportininkams nebus leidžiama dalyvauti LSŠF vykdomose varžybose be gydytojų pažymos (galioja mokyklinė pažyma).
  3. Elektroniniu būdu turi būti apmokėta 2022 m. LSŠF licencija.

Iki pasimatymo 2022 m. kovo 11 – 12 – 13 dienomis Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).

Informuojame, kad kovo 12 ir 13 dienomis III ir IV varžybų dalys bus transliuojamos gyvai portale LRT.lt. Tiksliomis nuorodomis pasidalinsime artimiausiomis dienomis.

Visas naujienas visą savaitgalį kviečiame sekti LSŠF Facebook ir Instagram paskyrose (FB: Lietuvos sportinių šokių federacija; IG: dancesport.lt).

Sėkmės visiems!