Prasidėjo registracija į LSŠF kongresą, egzaminus ir nacionalinės rinktinės stovyklą

Š. m. rugpjūčio 27 – 30 d. dienomis rinksimės Vilniuje! Nuo penktadienio iki pirmadienio Lietuvos nacionalinės sportinių šokių rinktinės nariams vyks stovykla su grupinėmis ir individualiomis pamokomis, LSŠF treneriams ir teisėjams rugpjūčio 29 d. vyks kasmetinis kongresas ir taip pat pageidaujantys teisėjai turės galimybę laikyti egzaminus.

Į visus šiuos renginius būtina išankstinė registracija: į kongresą ir egzaminus iki rugpjūčio 26 d., o į rinktinės stovyklą – iki rugpjūčio 22 d.

Išsami informacija pateikiama bei registracija vyksta ČIA:

LSŠF kongresas, teisėjų egzaminai ir rinktinės stovykla

Kongresas (jo dalyviams) ir nacionalinės rinktinės stovykla (rinktinės nariams pagal paskelbtą sąrašą) yra nemokami. Šias veiklas finansuoja LSŠF ir LR Sporto rėmimo fondas (pagal projektą „Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas“ bendrai finansuojamą LSŠF ir LR Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas).

Stebėti nacionalinės rinktinės grupines pamokas (27 d. – LA šokiai; 28 d. – ST šokiai) kviečiami pageidaujantys LSŠF treneriai (išankstinė registracija nevyks). Kviečiame grupinius užsiėmimus stebėti ne tik į rinktinę pakviestų porų trenerius, bet visus LSŠF trenerius ir asistentus.

Išsamią informaciją Jums suteiks: dėl kongreso ir egzaminų – Martynas Kūra (8-612-24511), dėl rinktinės stovyklos – Rolandas Burneikis (8-699-58414).

Iki greito pasimatymo Vilniuje!