Savaitgalį Lenkijoje gerai sekėsi ir senjorams, ir jaunimui

Gana netoli nuo Lietuvos vykusiame WDSF pasaulio reitingo turnyre “Gliwice Open Festival 2023” dalyvavo ne tiek jau daug porų iš mūsų šalies. Tačiau čia taip pat pasiekėme puikių rezultatų įvairiose amžiaus grupėse.

WDSF senjorų III amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose aukso medalius Lenkijoje iškovojo Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus “Spindulys”). Nors dėl pirmosios vietos teko įtemptai pasivaržyti su vokiečiais M. ir J. Hoetzel, čia čia čia, rumba ir džaivas nulėmė mūsiškių pergalę. Grupės varžybose dalyvavo 12 porų.

Tuo tarpu mūsų jaunimas, šokantis standartinius šokius, Glivicuose pasipuošė sidabru. Rytis Ašeriškis ir Izabelė Žymančiūtė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija) šį kartą nepranoko tik tituluoto dueto iš Izarelio J. M. Ibanez ir E. Brener, o kitiems varžovams neleido pasikėsinti į savo poziciją. Šioje grupėje iš viso varžėsi 19 duetų.

Standartinių šokių Rising Stars varžybose dalyvavę Domantas Balevičius ir Dominyka Brantaitė (Kauno “Duetas”) pateko į finalą ir jame užėmė 5-ąją vietą tarp 23 šioje grupėje dalyvavusių šokėjų porų iš Italijos, Rumunijos, Lenkijos, Honkongo, Slovakijos, Prancūzijos ir Vokietijos.

5-oji vieta finale atiteko ir senjorai IV amžiaus grupėje standartinius šokius Lenkijoje šokusiems Stanislovui Česoniui ir Ramunei Jurčiukonienei (Kauno “Kaspinas”) – mūsų pora varžybose dalyvavo su 12 kitų duetų iš Italijos, Austrijos, Lenkijos, Vokietijos ir Čekijos.

Varžybose Glivicuose kai kurioms grupėms teisėjavo vertintojas iš Lietuvos Remigijus Suslavičius.