Lietuvos jaunimas žibėjo Vokietijoje

Į WDSF pasaulio reitingo varžybas Vokietijoje, Miulheimo prie Rūro miestą, šį savaitgalį vyko kelios mūsų šalies poros, kurios pademonstravo puikius rezultatus. Jaunimo standartinių šokių varžybose startavo trys mūsų duetai – visi ir varžėsi dėl finalinių vietų.

Geriausiai WDSF jaunimo standartinių šokių varžybose sekėsi Pranui Mitkui ir Justei Jančiūnaitei (Vilniaus “DaVi”). Beveik vieninga visų teisėjų nuomone, Pranas ir Justė tapo šios grupės nugalėtojais.

4-ąją vietą šiame finale užėmė Kipras Burneikis ir Patricija Kairytė (Kauno “Tvistas”), o 5-ąją – naujas Andrei Kobrynets ir Evitos Ivanauskaitės (Vilniaus “DaVi” ir Kauno “Tvistas”) duetas. Iš viso jaunimo standartinių šokių varžybose dalyvavo 17 porų.

Jaunių II WDSF standartinių šokių turnyro finale Vokietijoje šoko Augustas Lukoševičius ir Airina Brikmanytė (Vilniaus “DaVi” ir Kauno “Santaka”). Po penkių programos šokių Augustas ir Airina užėmė 4-ąją vietą tarp 15 startavusių duetų.

Tuo tarpu Lotynų Amerikos šokių varžybose mūsiškiai šoko jaunimo amžiaus grupės pusfinalyje. Tarp 29 šiose varžybose startavusių porų K. Burneikis ir P. Kairytė užėmė 8 – 9-ąją vietą, o Augustas Lopeta ir Gabija Gumbrytė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”) – 11-ąją.

Lietuvos vertintojų WDSF pasaulio reitingo varžybose Vokietijoje nebuvo.