Serbijoje įvyko Grand Slam standartinių šokių varžybos

Belgrade šeštadienio vakarą įvyko WDSF Grand Slam serijos standartinių šokių varžybos. Šį kartą rezultatai beveik nesiskyrė nuo praėjusio Grand Slam turnyro Štutgarte.

Šių varžybų pusfinalyje šoko dvi Lietuvos poros ir abi, lyginant su Štutgartu, pakilo per vieną poziciją: Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė (Šiaulių “Šypsena” ir Vilniaus “Ratuto”) užėmė 7-ąją vietą, o Georgy Kalashnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno “Kaspinas”) – 8-ąją. Lemiamu tapusiame pusfinalyje šios poros atitinkamai surinko 177,866 ir 175,166 balo iš 200 galimų.

21-ąją vietą ketvirtfinalyje užėmė Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Kauno “Sūkurys” ir Panevėžio “Rumba”). Aštuntfinalyje Aurimas Meška ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija) su Kinijos sportininkais pasidalino 31 – 32-ąją vietas, Edvardas Mašaro ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus “Spindulys”) – su italais ir lenkais – 37 – 39-ąją vietas, o Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrazevičiūtė (Vilniaus “Juventos”) buvo 47-ti. Iš viso varžybose dalyvavo 104 duetai.

Standartinių šokių varžybų nugalėtojais Belgrade tapo Alexey Glukhov ir Anastasija Glazunova, atstovaujantys Moldovai (193,400 balo), antri buvo Rares Cojoc ir Andreea Matei iš Rumunijos (186,608 balo), treti – Dmitri Kolobov ir Signe Busk iš Danijos (184,836 balo). Kitos vietos finale atiteko D. Mycka ir M. Freiberga iš Lenkijos, V. Shurin ir A. Meshkova iš Latvijos, Sh. Yuan ir Ch. Qi iš Kinijos.

Varžybose teisėjavo vertintojai iš Lenkijos, Vokietijos, Slovakijos, Estijos, Norvegijos, Japonijos, Kinijos, Kroatijos, Austrijos, Italijos, Rumunijos, Serbijos.

Sekmadienį Belgrade vyks WDSF Grand Slam Lotynų Amerikos šokių varžybos, kuriose dalyvaus ir mūsų sportininkai, o viskas bus tiesiogiai transliuojama DanceSportTotal.com kanaluose.