Sezonas įsibėgėjo!

Norėtųsi, kad viskas taip ir tęstųsi 😉 2021 m. rudenį įvyko ne tik Lietuvos 10 šokių čempionatas – pirmenybės, Lietuvos jaunimo iki 21 m. čempionatai, bet ir septynerios Lietuvos reitingo bei kvalifikacinės varžybos. Lietuvos šokėjai taip pat atstovavo mūsų šaliai 19 WDSF bei DSE reitingo varžybų, o aštuonios poros jau sudalyvavo pasaulio čempionatuose, trys poros – Europos čempionatuose. Breiko ir hiphopo šokėjai rengė stovyklas, atrankines varžybas ir oficialiai buvo įtraukti į Paryžiaus olimpiados rinktinę.

Šių metų lapkritis ir gruodis žada būti ne mažiau įdomus ir tikrai labai intensyvus… Mūsų šokėjų laukia pasaulio ir Europos čempionatai (vieną jų – rengiame Vilniuje, bilietai jau netrukus pasirodys prekyboje), daug svarbių startų.

Pirmiausiai, linkime visiems nuoseklaus pasirengimo varžyboms, pasitikėjimo bei tikėjimo, o varžybų dieną – ir sėkmės!

Antra, visus sirgalius kviečiame sekti mūsų sportininkų pasirodymus socialiniuose tinkluose, kur pateikiame pačias “šviežiausias” naujienas: Facebook (Lietuvos sportinių šokių federacija), Instagram (@dancesport.lt), Story’iuose. Taip pat kviečiame savo įspūdžiais pasidalinti visus ir pažymėti mus @dancesport.lt 😉