Šio savaitgalio Roterdamas: Europos ir pasaulio čempionatai bei jų tiesioginė transliacija

Roterdamo mieste Nyderlanduose jau prasidėjo sportinių šokių turnyras “Holland masters 2023”. Jo metu vyks ir Europos bei pasaulio čempionatai: jaunimo standartinių šokių šokėjai varžysis Europos čempionate, o senjorų II Lotynų Amerikos šokių atlikėjai – pasaulio čempionate.

Sekmadienį (spalio 15 d.) WDSF jaunimo standartinių šokių Europos čempionato visus turus tiesiogiai transliuos portalas http://www.DanceSportTotal.com, o YouTube kanalas DanceSport Total rodys pusfinalį ir finalą. Taip pat bus transliuojamas ir šeštadienį (spalio 14 d.) vyksiantis WDSF senjorų II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas.

ATNAUJINTAS sekmadienio transliacijos grafukas (Nyderlandų laiku): 15:05 First Round | 16:49 Redance | 19:15 Second Round | 21:00 Quarterfinal | 21:56 Semi-final | 22:54 Final

Šeštadienio transliacijos grafikas (Nyderlandų laiku): 14:05 pirmas turas | 15:50 Redance | 18:25 antras turas | 21:03 ketvirtfinalis | 22:56 pusfinalis | 23:50 finalas

Jaunimo amžiaus grupės Europos čempionate sekmadienį Lietuvai atstovaus Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė iš Klaipėdos “Žingsnio” ir Vilniaus “Ratuto” bei Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė iš Vilniaus “DaVi”.

Pakalbintos Lietuvos jaunimo atstovų šiame Europos čempionate trenerės neslėpė, kad mūsų duetų ketinimai – rimti.

Ramunė Kūrienė, treniruojanti K. Kūros ir E. G. Valiūnaitės duetą, sakė, kad po gero pasirodymo pasaulio čempionato finale praėjusį mėnesį šokėjams netrūko motyvacijos ruoštis Europos čempionatui: “Kaip ir dauguma sportininkų prieš svarbias varžybas, taip ir mes pirmiausiai norime sušokti taip, kaip pavyko šokti paskutinėse treniruotėse. Dirbome, atlikome tam tikras korekcijas ir esame patenkinti, kokios formos ir stabilumo išvykstame į Roterdamą.”

Paskutinį savaitgalį prieš Europos čempionatą pasaulio reitingo varžybose save patikrinusių ir startu nenusivylusių P. Mitkaus ir J. Jančiūnaitės trenerė Dalia Samajauskaitė sakė, kad Europos čempionate tikimasi pademonstruoti aukštos kokybės šokimą: “Taip susikostė, kad prieš kurį laiką dėl ligos Pranui ir Justei teko praleisti vienas svarbiausių varžybų Vokietijoje, bet dabar pora atsigavusi, intensyviai treniravosi ir yra nusiteikusi labai rimtai.”

Šeštadienį senjorų II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionate mūsų šaliai atstovaus Jung Lichtenberger ir Jovita Gudelytė-Lichtenberger, atstovaujantys Vilniaus klubui “Judesys”.

Linkime Lietuvos šokėjams sėkmės ir laikome kumščius!