ŠOKIAI VISIEMS šokėjai dalyvavo festivalyje Palangoje

Lietuvos asociacija “Sportas visiems” praėjusį savaitgalį Palangoje surengė #BeActive sporto festivalį, kuriame dalyvavo Lietuvos sportinių šokių federacijos lygos “Šokiai visiems” šokėjai.

“Festivalis jau yra tapęs tradiciniu ir mūsų šokėjai jame dalyvauja kiekvienais metais. Šiemet mes pasirodėme atidarymo eisenoje, surengėme valandos trukmės koncertą bei Solo Latino Dance Party.” – įspūdžiais iš festivalio dalijosi lygos direktorė Lilija Bernatavičienė.

L. Bernatavičienė taip pat pasidžiaugė, jog renginys buvo ir sklandus, ir smagus, nepaisant to, kad dar tik rudens pradžia ir ne visi šokantys yra sugrįžę į sales: “Dalyvavo 83 mūsų lygos šokėjai – ir solistai, ir poros.”

#BeActive festivalis kitais metais žada grįžti į įprastesnį laiką ir planuojama, kad bus surengtas pavasarį. Lygai “Šokiai visiems” 2024 m. renginyje bus patikėta paruošti masinį atidarymo šokį!

LSŠF lyga “Šokiai visiems” dėkoja klubams, kurie prisijungė prie šių metų šventės: Kauno Eglės Straleckaitės šokių grupei, Klaipėdos šokių klubui “Danė”, Vilniaus “Havana Si”, Kauno klubui “Junda”, Kubietiškos salsos šokių studijai, Alytaus klubui “Lili dance”, Šiaulių klubui “Tandem”, Kėdainių klubui “Vilnis”.

Lyga „Šokiai visiems“ kuruoja ir skatina įvairių šokių stilių veiklą, neribojant šokančių žmonių amžiaus bei šokimo patirties.

Lygos tikslai sutampa su tikslais, nurodytais Europos sporto chartijoje: „Sportiniai šokiai yra veikla, jungianti sportą ir šokį, padedanti ja užsiimantiems žmonėms tobulinti savo fizines galimybes ir gerą savijautą, sukurti socialinius ryšius bei siekti rezultatų įvairaus lygio varžybose“.

#DanceForALL