Solo Latino šokėjams pradedami skaičiuoti kvalifikaciniai taškai

Lietuvos sportinių šokių federacijos lyga „Šokiai visiems“ pradeda rengti Solo Latino kategorijos varžybas pagal amžiaus grupes ir kvalifikacines klases.

Š. m. vasario 17 d. LSŠF Vykdomasis komitetas posėdyje patvirtino, kad Solo Latino šokėjams pagal užimtas vietas varžybose bus suteikiami kvalifikaciniai taškai aukštesnei klasei gauti.

„Jau kuris laikas ruošėmės tokiai mūsų Solo Latino grupės reformai. Merginos ir vaikinai, šokantys solo, varžybose galės šokti ne tik su savo amžiaus šokėjais, bet ir su panašaus pajėgumo varžovais, rinkti taškus (perėjimui į kitą kvalifikacinę klasę bus reikalinga surinkti 12 taškų). Manome, kad tokios taisyklės labiau motyvuos, sudomins mūsų šokėjus, o taip pat pritrauks ir daugiau varžybų organizatorių.“ – pasakojo LSŠF lygos „Šokiai visiems“ direktorė Lilija Bernatavičienė.

Su išsamiais Solo Latino kvalifikacinių klasių nuostatais prašome susipažinti ČIA

Pirmosios Solo Latino kategorijos varžybos, kuriose bus skaičiuojami taškai, vyks 2022 m. balandžio 24 d. Ukmergėje. Čia bus surengtas Solo Latino Lietuvos čempionatas, kurį organizuoja LSŠF lyga „Šokiai Visiems“.

Atkreipiame dėmesį, kad tą pačią dieną vyks įvairių šokių stilių ir žanrų komandinės varžybos: Solo Latino Team (Group), Partner Team (Group), Modern (Contemporary) Dance Team (Group), Classic Dance Team (Group), Showtime Team (Group), Freestyle Team (Group), Country Team (Group).

Visi varžybų organizatoriai taip pat kviečiami įtraukti Solo Latino grupes pagal naująsias taisykles į savo rengiamų varžybų programas.

Išsami informacija: L. Bernatavičienė, 8-685-26333, Bernataviciene.Lilija@gmail.com