Pasaulio reitingo varžybos Tbilisyje

Saulėtojo Sakartvelo sostinėje Tbilisyje savaitgalį įvyko WDSF reitingo varžybos. Čia mūsų sportininkai iškovojo ir aukso, ir bronzos medalius.

WDSF jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių programoje nugalėtojais tapo Povilas Dovydaitis ir Emilija Karaliūtė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Visi poros šokiai buvo įvertinti pirmomis vietomis, tik pasodoblis – antrąją. Šiose varžybose P. Dovydaitis ir E. Karaliūtė aplenkė 10 kitų duetų iš Sakartvelo, Armėnijos ir Estijos.

WDSF jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių programos trečiąją vietą iškovojo Erikas Rutavičius ir Aneta Zenovič (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Grupės finale dar varžėsi šokėjai iš Sakartvelo, Izraelio, Armėnijos ir Estijos, o mūsų porai iki antrosios vietos pritrūko labai nedaug – samba ir čia čia čia buvo įvertinti antrosiomis vietomis, likę šokiai – trečiosiomis. Grupėje startavo 12 porų.

E. Rutavičius ir A. Zenovič puikiai pasirodė WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių programoje. Galutinėje įskaitoje duetas užėmė ketvirtąją vietą tarp 13 varžybas pradėjusių porų. Beje, čia taip pat geriausiai sekėsi sušokti sambą (antroji vieta) ir čia čia čia (trečioji vieta).

Varžybose Tbilisyje teisėjavo vertintojai iš Armėnijos, Izraelio, Azerbaidžano, Vengrijos, Sakartvelo, o taip pat komisijoje dirbo vertintoja iš Lietuvos Liudmila Bankauskienė.