“Undisputed Masters” Nyderlanduose

Antrasis šių metų “Undisputed Masters” serijos breiko turnyras vyko Herleno mieste Nyderlanduose. Iš Lietuvos į šias varžybas vyko Dominika Banevič – Bgirl Nicka (Vilniaus “Ratuto”).

Merginų grupėje startavo 93 stipriausios pasaulio šokėjos.

Lengvai įveikusi atrankinius turus, Dominika Banevič kevirtfinalyje (Top16) susikovė su Bgirl MadMax iš Belgijos ir šią kovą lengvai laimėjo. Pusfinalyje įveikusi dar vieną Belgijos šokėją – Bgirl Camine – Bgirl Nicka pasiruošė pusfinalio kovai su itin patyrusia Bgirl Ayumi iš Japonijos (pastaroji savo ketvirtfinalyje nugalėjo tituluotąją Bgirl Jilou iš Vokietijos).

Pusfinalyje vos vieno teisėjo vertinimu po trijų kovų pergalė atiteko Japonijos šokėjai, o Lietuvos atstovei galutinėje įskaitoje skirta trečioji vietą (17 balų).

Varžybų finale susikovė dvi seserys iš Japonijos: minėtoji Bgirl Ayumi ir Bgirl Narumi. Su 35 taškais nugalėtoja pripažinta Ayumi, o Narumi tenkinosi antrąja vieta.

Pirmasis “Undisputed Masters” serijos turnyras vyko birželio mėnesį Londone – ten Dominika Banevič tapo absoliučia nugalėtoja. Dar du šios serijos turnyrai 2022 m. planuojami Los Andžele ir Tokijuje.