Varžybos Lenkijos mieste Vroclave

Kelios mūsų poros praėjusį savaitgalį pasirinko varžybas Lenkijos Vroclavo mieste, kur startavo ne tik individualiai, bet ir komandinėje įskaitoje.

Geriausiai Lenkijoje sekėsi jauniai II amžiaus grupės šokėjams Mykolui Intai ir Faustai Rupšytei (Klaipėdos “Žuvėdra”). Lotynų Amerikos šokių varžybose jie tapo nugalėtojais, o standartinių šokių varžybose pasipuošė bronza. Šios amžiaus grupės pusfinaliuose šoko Elvinas Kovaliovas ir Gertė Pabrėžaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”), kurie standartinių šokių varžybose buvo 9-ti, o Lotynų Amerikos šokių – 10-ti. Paulius Bistrovas ir Dominyka Kančelskytė (Klaipėdos “Žuvėdra”) Lotynų Amerikos šokių varžybose buvo 10 – 11-ti. Skirtingose šios amžiaus grupės programose varžėsi 22 ir 19 porų.

Sidabrą Vroclave iškovojo ir vienintelė Lietuvos pora jaunimo standartinių šokių varžybose. Pijus Palskys ir Anna Berzina (Kauno “Sūkurys” ir Panevėžio “Rumba”) buvo 2-i tarp 24 startavusių porų.

Tuo tarpu Justas Gedgaudas ir Vesta Šeflerytė (Kauno “Sūkurys”) jaunimo iki 21 m. amžiaus standartinių šokių varžybų finale buvo 5-ti. Grupėje varžėsi 17 porų.

Lietuvos šokėjai taip pat sudalyvavo komandinės įskaitos varžybose, drauge parengė komandos prisistatymo numerį ir iš 7 komandų buvo 3-ti. Sveikiname!

Varžybose Lenkijoje teisėjavo Lietuvos teisėja Dalia Vaikšnorienė.