WDSF ir DSE varžybos Austrijoje

Ir dar pasidalinome ne visomis geromis naujienomis, pasibaigus savaitgaliui! Vosendorfo mieste, netoli Austrijos sostinės Vienos vyko WDSF pasaulio reitingo varžybos ir DSE (Europos sportinių šokių asociacijos) Europos vaikų ir jaunių Grand Prix.

Austrijoje puikiai pasirodė Aleksandr Kutskij ir Urtė Pabrėžaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). DSE jaunių II amžiaus grupės standratinių šokių varžybose jie tapo nugalėtojais. Pergalę mūsų šokėjams garantavo puikus lėto valso, tango ir kvikstepo atlikimas. Šiose varžybose startavo 18 duetų iš įvairių Europos valstybių.

Lotynų Amerikos šokių jaunių II amžiaus grupėje A. Kutskij ir U. Pabrėžaitė pusfinalyje buvo 9-ti tarp 26 porų.

DSE jaunių I amžiaus grupės abiejų programų finaluose šoko Adrijus Kasiulis ir Vanesa Šustikaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Standartinių šokių varžybose jie buvo 4-ti, o Lotynų Amerikos šokių – 6-ti. Abejose programose atitinkamai varžėsi po 18 ir 20 porų.

Tuo tarpu WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybų pusfinalyje 10 – 11-ąją vietas su Slovakijos sportininkais pasidalino Ignas Muškieta ir Austėja Krapikaitė (Elektrėnų “Reveransas” ir Kauno “Žiburys”).

WDSF Rising Stars Lotynų Amerikos šokių varžybose I. Muškieta ir A. Krapikaitė taip pat šoko pusfinalyje ir galutinėje įskaitoje užėmė 12-ąją vietą. Šiose grupėje varžėsi po 26 ir 29 poras.

Varžybose Austrijoje dirbo vertintojas iš Lietuvos Remigijus Suslavičius.