Jaunųjų sportininkų startai Rygoje

Savaitgalį pasibaigė dvi dienas Rygoje vykusios varžybos “Riga Open 2022”. Jų metu buvo varžomąsi tiek dėl WDSF pasaulio reitingo taškų, tiek dėl Latvijos nacionalinio reitingo taškų.

WDSF pasaulio reitingo varžybose mūsų šokėjai iškovojo tris sidabro medalius ir pateko į finalus.

WDSF jaunimo iki 21 m. amžiaus Lotynų Amerikos šokių varžybose 2-oji vieta atiteko Aleksandr Katalov ir Ieva Matulevičiūtei (Kauno “Duetas” ir Kauno “Žiburys”). Šioje grupėje startavo 7 poros.

Dar vieną 2-ąją vietą iškovjo Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė (Klaipėdos “Žingsnis” ir Kauno “Sūkurys”). Jiems medalis atiteko WDSF jaunių II amžiaus grupės standartinių šokių programoje, kurioje iš viso dalyvavo 18 porų.

7 – 8-ąją vietas šios grupės pusfinalyje užėmė Adrian Donskich ir Silvija Vilionskytė (Vilniaus “Cafe Latino”), 12-ąją – Vėjas Petrovskis ir Greta Gaidukovė (Vilniaus “Judesys”).

Į WDSF jaunių I amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių finalą pateko trys Lietuvos poros. Arianas Eismontas ir Emilija Chmeliova (Klaipėdos “Tendance”) užėmė 2-ąją vietą, Tautvydas Druskis ir Eglė Čeburnytė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”) – 4-ąją, Nojus Vaškys ir Auksė Stuopelytė (Klaipėdos “Žingsnis”) – 5-ąją.

Grupės pusfinalyje 7-oji vieta teko Dovydui Labučiui ir Miglei Pravilonytei (Kauno “Duetas” ir Vilniaus “Ratuto”), 10-ąją užėmė Kristupas Sodys ir Jogailė Riklevičiūtė (Klaipėdos “Žingsnis”). Grupėje startavo 17 porų.

WDSF jaunių I grupės standartinių šokių varžybose 4-ąją vietą finale užėmė Jonas Guerra Elizondo ir Dominyka Joffė (Vilniaus “Cafe Latino”), 5-ąją – T. Druskis ir E. Čeburnytė.

Tarp 14 šios grupės varžybas pradėjusių porų pusfinalyje taip pat šoko Vincentas Mozūra ir Meda Baleišaitė (Vilniaus “Cafe Latino”) – 10-oji vieta, A. Eismontas ir E. Chmeliova – 11-oji vieta.

WDSF jaunių II Lotynų Amerikos šokių varžybose per žingsnį nuo finalo liko Kajus Astrauskas ir Kamilė Tkačenko (Klaipėdos “Žingsnis”) – su Latvijos šokėjais jie pasidalino 7 – 8-ąją vietas tarp 20 porų.

WDSF jaunimo standartinių šokių finale Rygoje Lietuvos šokėjų nebuvo, o štai pusfinalyje 10-ąją vietą užėmė Domantas Balevičius ir Dominyka Brantaitė (Kauno “Duetas” ir Vilniaus “Šokio technikos akademija”), 11-ąją – Orestas Preidys ir Katrina Motiejūnė (Panevėžio “Rumba”). Varžybose startavo 16 duetų.