WDSF pasaulio reitingo varžybos Kroatijoje

Kroatijos sostinėje Zagrebe įvyko paskutinės šių metų WDSF pasaulio reitingo varžybos. Lietuvos šokėjai jose iškovojo du aukso medalius ir šoko finaluose.

WDSF suaugusiųjų standartinių šokių International Open varžybose nugalėtojais tapo Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė (Šiaulių “Šypsena” ir Vilniaus “Ratuto”). Visi jų šokiai finale buvo įvertinti pirmosiomis vietomis ir beveik visi teisėjai jiems skyrė tik pirmąsias vietas.

Šioje grupėje M. Bodini ir K. Charitonovaitė aplenkė 63 poras.

Dar vieną medalį Lietuvai Zagrebe iškovojo WDSF jaunių II Lotynų Amerikos šokių šokėjai Vakaris Bilčius ir Melani Bartosevič (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Kaip ir suaugusiųjų, taip ir jaunių, visi šokiai finale įvertinti pirmosiomis vietomis ir jiems taip pat teisėjai beveik neskyrė žemesnių pozicijų. Šioje grupėje iš viso startavo 14 porų.

Dar dvi mūsų šalies poros šoko WDSF varžybų finaluose, kur užėmė 5-ąsias vietas.

Julius Išganaitis ir Austėja Tereikytė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija) buvo 5-ti WDSF jaunimo grupės standartinių šokių varžybų finale. Iš viso grupėje startavo 32 duetai.

Jonas Vilčiauskas ir Danielė Vilčiauskaitė (Šiaulų “Šypsena”) 5-ąją vietą užėmė WDSF jaunių II grupės standartinių šokių varžybose. Iš viso jose dalyvavo 13 porų.

WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose vos vieno teisėjų vertinimo balo iki finalo pritrūko Kasparui Svistunavičiui ir Godai Česnulevičiūtei (Kauno “Toro”). Galutinėje varžybų įskaitoje pora buvo 7-ta pusfinalyje tarp 26 kitų šokėjų duetų.

WDSF Rising Starts Lotynų Amerikos šokių varžybose iki finalo taip pat nedaug pritrūko Modestui Tamulaičiui ir Vėtrai Bliudžiūtei (Kauno “BaDa studio” ir Elektrėnų “Reveransas”). M. Tamulaitis ir V. Bliudžiūtė užėmė 8-ąją vietą pusfinalyje. Varžybose startavo 14 porų.

Tarptautinėje teisėjų vertinimo kolegijoje Kroatijoje dirbo Lietuvos vertintojai Martynas Kūra, Remigijus Suslavičius ir Neringa Untulienė.