Sveikiname Jūratę ir Česlovą Norvaišas!

Vilniuje vykusioje 2022 m. Lietuvos sporto vadybos apdovanojimų ceremonijoje pagerbti mūsų – sportinių šokių – pasaulio žmonės, kurių visus pasiekimus sunku ir išvardinti! Jūratei ir Česlovui Norvaišoms įteiktas apdovanojimas “Už nuoplenus Lietuvos sportui”!

„Esame labai dėkingi. Po tokių apdovanojimų visada pradedi galvoti, kada tai prasidėjo. Atrodo, kad gyvenimas yra viena akimirka – kaip tu ją pragyvensi, tokių apdovanojimų ir būsi vertas. Džiugu, kad prisimenate ir kviečiate į tokius renginius, nes pastaruoju metu mus jau kviečia ne dėl šokių, o tam, kad pakomentuotume, kaip tiek laiko kartu pragyvenome“, – šmaikštavo Jūratė ir Česlovas Norvaišos.

Lietuvos sporto federacijų sąjunga šių metų Lietuvos sporto vadybos apdovanojimų įteikimo ceremoniją surengė Vilniaus restorane “Neringa”, o jame susitikusi rinktinė sporto bendruomenės publika J. ir Č. Norvaišoms plojo atsistojusi.

Šis apdovanojimas toli gražu – ne pirmasis mūsų legendinių šokėjų kolekcijoje. Jūratė ir Česlovas Norvaišos yra Lietuvos karališkosios bajorų sąjungos nariai, Kauno miesto garbės piliečiai, abu apdovanoti Lietuvos kunigaikščio Gedimino 4-ojo laipsnio ordinais “Už nuopelnus Lietuvos sportui”, Kūno kultūros ir sporto departamento medaliais, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto medaliais, 1-ojo laipsnio ordinais su grandine “Už nuopelnus Lietuvos sportui” ir daugeliu kitų.

Nuotrauka: Alfredas Pliadis (dėkojame!)