WDSF pasaulio reitingo varžybos Vilniuje

Kartu su Vilniaus “Avia Solutions group” arenoje vykusiu standartinių šokių Europos čempionatu, turnyras buvo surengtas ir kitų grupių šokėjams, o mūsų sportininkai čia užėmė geras vietas.

WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose nugalėtojais tapo Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė (Klaipėdos “DS dance” ir Kauno “Sūkurys”), kurių visi šokiai finale buvo įvertinti pirmosiomis vietomis.

4-oji vieta šioje programoje atiteko Kiprui Burneikiui ir Patricijai Kairytei (Kauno “Tvistas”), 5-oji – Kajui Astrauskui ir Kamilei Tkačenko (Klaipėdos “DS dance”).

Grupės pusfinalyje 7-8 – ąją vietas su latviais pasidalino Vadym Hrytskevych ir Elinga Arnašiūtė (Klaipėdos “Žingsnis”), 9-ieji buvo Ignas Muškieta ir Adrijana Katinaitė (Vilniaus “Ratuto”), 11-ieji – Timas Narkevičius ir Gita Janušauskaitė (Klaipėdos “Tendance”), 12-ieji – Oskaras Jonkarys ir Agnieška Ravdo (Vilniaus “Spindulys”). Grupėje iš viso dalyvavo 15 porų.

WDSF suaugusių Lotynų Amerikos šokių Internationa Open grupėje 2-ąją vietą laimėjo Valerii Shylo ir Beatričė Rupšlaukytė (Vilniaus “Ratuto”), 6-ieji finale buvo Rytis Dzemyda ir Akvilė Navadnyčytė (Vilniaus “Ratuto”).

Suaugusiųjų grupės pusfinalyje Rokui Kraucevičiui ir Ilzei Kaminskaitei (Vilniaus “Judesys”) atiteko 9-oji vieta, Dmytro Zruynovanyy ir Vestinai Remeikaitei (Kauno “Danza M”) – 11-oji. Iš viso šioje grupėje startavo 16 duetų.

Varžybose teisėjavo Lietuvos vertintoja Eglė Visockaitė Damaševičienė.

Nuotrauka: http://www.KirklysEvent.com (visos šių ir kitų varžybų nuotraukos!)