WDSF reitingo varžybos “Krakow Open Festival 2022”

Kaimyninės Lenkijos Krokuvos mieste vykusiame turnyre dalyvavo keletas mūsų šalies porų. Geriausiai varžybose sekėsi jaunimui ir senjorams.

WDSF pasaulio reitingo jaunimo grupės Lotynų Amerikos šokių programoje į finalą pateko ir galutinėje įskaitoje penktąją vietą užėmė Kasparas Svistunavičius ir Goda Česnulevičiūtė (Kauno “Toro”). Iš viso grupėje varžėsi 20 duetų, o nugalėtojais tapo šokėjai iš Moldovos M. Ungureanu ir M. Cecoi. Finale taip pat šoko Vokietijos, Čekijos ir Lenkijos poros.

K. Svistunavičius ir G. Česnulevičiūtė penktąją vietą užėmė ir Jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių varžybose. Čia iš 13 porų į finalą duetas pateko kartu su Italijos, Vokietijos, Moldovos ir Lenkijos šokėjais. Šios grupės nugalėtojais tapo Italijos sportininkai C. de Vellis ir E. Menichini.

Jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių programos pusfinalyje taip pat šoko dar dvi mūsų šalies poros. Ernestas Vaitkevičius ir Gabija Saverinaitė (Elektrėnų “Reveransas”) užėmė aštintąją vietą, o Nikita Zimin ir Viltė Jakubkaitė (Zarasų “Vyja”) – devintąją.

WDSF senjorų III amžiaus grupės standartinių šokių programos finale Krokuvoje šeštąją vietą užėmė Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno “Sūkurys”). Tarp 15 startavusių porų finale lietuviai varžėsi su Italijos, Lenkijos, Vengrijos ir Čekijos šokėjais.

WDSF senjorų IV amžiaus grupės standartinių šokių finale taip pat šeštąją vietą užėmė Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno “Kaspinas”). Čia tarp 12 varžybas pradėjusių porų be Lietuvos šokėjų į finalą dar pateko keturios poros iš Italijos ir duetas iš Austrijos.

Varžybose Krokuvoje taip pat dirbo Lietuvos vertintojas Remigijus Suslavičius.