Lietuvos šokėjai sugrįžo į Bukareštą!

Praėjus vos savaitei po Rumunijos sostinėje pasibaigusio Europos standartinių šokių čempionato, Lietuvos atstovai – Evaldas ir Ieva Sodeikos bei Edgaras ir Indrė Baltaragiai – vėl sugrįžo į Bukareštą.

Savaitgalį čia vyko WDSF pasaulio reitingo varžybos “Dance Masters 2022”, kur suaugusieji varžėsi World Open kategorijos turnyre.

Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė (Kauno “Kaspinas”) šiose varžybose užėmė 1-ąją vietą, surinkę 195,500 taškus iš 200 galimų ir net 12 taškų aplenkę 2-oje vietoje likusius parketo šeimininkus Kožok Rareš ir Andrėją Matei.

Edgaras Baltaragis ir Indrė Baltaragė (Kauno “Rolo” ir Kauno “Sūkurys”) finale surinko 167,650 taškus. Finale į priekį jie praleido tik dvi Rumunijos (minėtus K. Rareš ir A. Matei bei M. Ilčiuką ir D. Grigore) ir dvi Lenkijos poras (B. Škutinik ir A. Bryči bei M. Bržožovskį ir J. Mozdžonek).

Visus penkis programos šokius abu mūsų duetai atliko labai stabiliai. Už kiekvieną šokį E. ir I. Sodeikos rinko po kiek daugiau nei 39 balus, o E. ir I. Baltaragiai – vidutiniškai po 33,500 balo.

Šių varžybų pusfinalyje šoko Lenkijos, Čekijos, Rumunijos, Bulgarijos, Moldovos. Iš viso grupėje startavo 40 porų.

Varžybose teisėjavo vertintojai iš Vengrijos, Italijos, Lenkijos, Ispanijos, Izraelio, Makedonijos, Moldovos, Slovėnijos, Rumunijos ir Čekijos. Lietuvos vertintojų šiose varžybose nebuvo.