#100 Sporto Žvaigždžių rinkimuose šiais metais balsuojame už mūsų jaunuosius šokėjus: iki gegužės 8 d.!

Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) kartu su LRT jau trečius metus iš eilės surengė #100 Sporto Žvaigždžių rinkimus. Šių metų rinkimai skirti pagerbti geriausius 2021 metų jaunuosius sportininkus ir jų pasiekimus, suteikti galimybę kiekvienos sporto šakos gerbėjams pagarsinti savo geriausią jaunąjį sportininką ir sportininkę bei pasidžiaugti jų rezultatais.

Sportiniams šokiams rinkimuose atstovauja mūsų jaunieji šokėjai – Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė (Klaipėdos “Žingsnis” ir Vilniaus “Ratuto”).

Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė 2021 m. tris kartus tapo Jauniai II amžiaus grupės Lietuvos čempionais visose disciplinose (standartiniai, Lotynų Amerikos šokiai, 10 šokių programa). Dėka šių nacionalinių laimėjimų sportininkai pirmą kartą savo karjeroje įgijo teisę atstovauti mūsų šaliai visų disciplinų pasaulio čempionatuose (Jauniai II amžiaus grupė).

Praėjusių metų rudenį K. Kūra ir E. G. Valiūnaitė Vilniuje tapo 10 šokių programos pasaulio vicečempionais, o standartinių ir Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatuose Izraelyje ir Rumunijoje pateko į finalus ir iškovojo dvi ketvirtąsias vietas. 2021 m. K. Kūra ir E. G. Valiūnaitė baigė būdami savo amžiaus grupės pasaulio reitingo lentelės lyderiais tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių disciplinose.

Kviečiame paspausti ant NUORODOS bei palaikyti Kiprą ir Elzę Gintvilę rinkimuose! Suraskite kategoriją SPORTINIAI ŠOKIAI!

https://www.lrt.lt/projektai/100sportozvaigzdziu

Balsavimas vyksta iki š. m. GEGUŽĖS 8 D. (sekmadienio).

Nuotrauka: A. Pliadis (ačiū!)