A. Meška ir A. Rutkauskaitė: 7-oji vieta Europos čempionate

Baltarusijos sostinėje Minske įvyko WDSF Europos jaunimo 10 šokių čempionatas. Lietuvai jame atstovavo Aurimas Meška ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija ir Kauno “Sūkurys”).

A. Meška ir A. Rutkauskaitė galutinėje įskaitoje užėmė 7-ąją vietą ir buvo pirmieji, nepatekę į Europos čempionato finalą. Iki finalo jiems pritrūko vos 9 teisėjų vertinimo balų, o štai nuo kitų pusfinalyje likusių porų mūsų šokėjai atitrūko net 24 balais. Tiesa, savo vieta A. Meška ir A. Rutkauskaitė pasidalino su tiek pat balų surinkusiais Azerbaidžano šokėjais V. Jesipionoku ir A. Kargabajeva.

A. Meškai ir A. Rutkauskaitei Europos čempionate geriau sekėsi standartinių šokių programa. Šiame turnyre startavo 17 porų.

Europos čempionais tapo Rusijos šokėjai Danila Boriskin ir Polina Kulakova, antroji vieta atiteko Markui Mateos ir Stelai Akopian iš Ispanijos, trečioji – Mikitai Bujelui ir Marijai Moisejevai iš Baltarusijos. Finale taip pat šoko Latvijos, Lenkijos ir Danijos duetai.

Europos čempionate teisėjavo arbitrai iš Baltarusijos, Latvijos, Rumunijos, Austrijos, Ispanijos, Lenkijos, Rusijos, Italijos ir Sakartvelo.