Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas

Šeštadienio vakarą Vokietijos Pforcheimo mieste baigėsi WDSF 2021 m. suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas.

Lietuvai šiame čempionate atstovavo Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno “Santaka”) bei Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė (Gargždų “Rolina).

M. Lukašovas ir R. Monginaitė pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalį ir galutinėje įskaitoje užėmė 23-ąją vietą. Vidutiniškai rinkdami po kiek daugiau nei 31 balą iš kiekvieno šokio, Lietuvos sportininkai varžybas baigė lygiai su 156 balais. Atsižvelgiant į teisėjų vertinimus, ketvirtfinalyje M. Lukašovui ir R. Monginaitei geriausiai sekėsi atlikti rumbą ir džaivą.

E. Degutis ir U. Bliujūtė pasaulio čempionate užėmė 41-ąją vietą. Pagal teisėjų vertinimus jiems geriausiai pavyko atlikti rumbą ir pasodoblį.

Jau kelintą kartą iš eilės pasaulio čempionais tapo Vokietijai atstovaujantys Marius Andrei Balanas ir Kristina Mošenskaja. Sidabru šiais metais pasipuošė rusai Andrejus Gusevas ir Vera Bondareva, bronza – prancūzai Šarlis Giljomas Šmitas ir Jelena Salikova. Ketvirtoji vieta pasaulio čempionate atiteko A. Silvestri ir M. Varadi iš Vengrijos, penktoji – E. M. Borchas ir A. Novak iš Lenkijos, šeštoji – G. Paskualiui ir R. Karne iš Ispanijos. Iš viso šiame pasaulio čempionate dalyvavo 64 duetai.

Suaugusiųjų pasaulio čempionato dalyvius vertino Kazachstano, Italijos, Rusijos, Čekijos, Lenkijos, Rumunijos, Anglijos, Bosnijos ir Hercogovinos, Prancūzijos, Vokietijos, Danijos ir Nyderlandų teisėjai.