Ar jau turite bilietą į Europos čempionatą?

nimble_asset_WSDF_cempionatas_1920x1005_fb_event_cover

Šių metų standartinių šokių Europos čempionatas vyks Lietuvoje! 2023 m. gruodžio 2 d. (šeštadienį) AVIA SOLUTIONS GROUP arenoje ir vėl išvysime geriausius žemyno šokėjus! Po dvi stipriausias kiekvienos Europos šalies poras atvyks į Vilnių varžytis dėl čempionato apdovanojimų! Tarp geriausiųjų – ir Lietuvos šokėjai: E. Sodeika ir I. Sodeikienė bei G. Kalašnikovas ir D. Šemeškevičiūtė.

Vakaro programoje nuo 19.00 val. žiūrovų laukia ne tik elegantiški standartinės progamos šokiai – lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas – bet ir Pasaulio sportinių šokių federacijos planetos reitingo Lotynų Amerikos šokių varžybos, kuriose šokėjai atliks sambą, čia čia čia, rumbą, pasodoblį ir džaivą.

Sportininkams akomponuos gyvos muzikos orkestras, o tarp Europos čempionato pasirodymų parengta įdomi parodomoji programa, kurioje – ir olimpinis breikas, ir stilingasis hiphopas! Regėsime pasaulio ir Europos breiko čempionę Dominiką Banevič – Bgirl Nicką ir pasaulio hiphopo čempioną Edgarą Kerpę!

Daug aukščiausio lygio sportinių šokių pasirodymų, stilių ir žanrų įvairovė bei įkvepianti muzika – puikus derinys, garantuosiantis spalvingą ir smagų pirmojo žiemos šeštadienio vakarą!

Europos čempionato finalas, pusfinalis ir ketvirtfinalis vyks vakaro dalyje nuo 19.00 val.: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/sportas/2023-m-standartiniu-sokiu-europos-cempionatas–finalines-varzybos-ir-koncertas-410525/

Varžybų atrankiniai turai (iki aštuntfinalio) vyks dienos metu nuo 14.00 val. iki 17.00 val.: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/sportas/2023-m-standartiniu-sokiu-europos-cempionatas–atrankos-turai-ryte-ir-diena-408260/