Jaunimo pasaulio čempionatas Armėnijoje

Jerevane baigėsi WDSF jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas.

Lietuvai jame atstovavo Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė (Klaipėdos “Žingsnis” ir Vilniaus “Ratuto”) bei Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė (Klaipėdos “DS dance” ir Kauno “Sūkurys”).

K. Kūra ir E. G. Valiūnaitė galutinėje čempionato įskaitoje užėmė 13-ąją vietą ir liko per plauką nuo pusfinalio. Šį kartą į pusfinalį reikėjo surinkti 23 taškus, o mūsų porai teisėjai skyrė 22. Ketvirtfinalyje geriausiai buvo įvertinti dueto rumba ir džaivas.

K. Mlinskas ir L. Rudnickaitė pasaulio čempionate 31 – 32-ąją vietas pasidalino su Latvijos šokėjais E. A. Dimants ir M. Pascenko. Bene palankiausiai teisėjai įvertino mūsų poros atiktus čia čia čia ir rumbą.

Į šio pasaulio čempionato finalą pateko septyni duetai. Medaliais pasipuošė Vladimir Vyrleev ir Maria Proshletsova, atstovaujantys Kirgizijai, taip pat Walter Bogdan Kostner ir Andreea Daiana Dumitru iš Rumunijos bei Nicholas Spica ir Carlotta Aceti iš Italijos. Kitos finalo vietos atiteko N. Zemlianoy ir K. Arsentievai iš Armėnijos, A. Hernandez ir lietuvaitei E. Ulčinaitei iš Ispanijos, D. Kalistov ir L. M. Albanese iš Vokietijos, K. Tygielski ir V. Minkovai iš Lenkijos.

Iš viso šiame čempionate dalyvavo 58 poros, kurias vertino Latvijos, Izraelio, Sakartvelo, Ispanijos, Italijos, Vokietijos, Norvegijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Armėnijos teisėjai.