K. Burneikis ir D. Epeykina – pasaulio vicečempionai!

Izraelyje įvyko WDSF pasaulio jaunimo iki 21 m. 10 šokių čempionatas. Mūsų šokėjams, kaip jau įpratome pastaruoju metu, sekėsi puikiai. Į Lietuvą jie grįžta iškovoję 2 – ąją ir 10 – ąją vietas.

Pasaulio čempionato sidabro medaliais Rišon Leziono mieste pasipuošė ir 2 – ąją vietą iškovojo Karolis Burneikis ir Diana Epeykina (Kauno “Tvistas”). Galutinėje įskaitoje šokėjai surinko 20 balų – visi poros šokiai buvo įvertinti antrosiomis vietomis. Nuo čempionų jie atsiliko 10 balų, o trečiosios vietos savininkus aplenkė 13 balų.

Tarp 39 pasaulio čempionate startavusių porų iš tiek pat valstybių, į pusfinalį pateko ir 10 – ąją vietą jame užėmė Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrazevičiūtė (Vilniaus “Juventos”). L. Makarovui ir K. Ambrazevičiūtei daug geriau sekėsi atlikti standartinius šokius.

Jaunimo iki 21 m. šios disciplinos pasaulio čempionais tapo Vladislavas Untu ir Polina Baryšnikova, atstovaujantys Moldovai. Trečioji vieta atiteko Ilja Zubenko ir Veronikai Vyslukinai, atstovaujantiems Rusijos sportinių šokių ir akrobatinio rokenrolo federacijai. Finale 4 – 6 – ąsias vietas atitinkamai pasidalino Azerbaižano, Rusijos ir Rumunijos šokėjai.

Šiame pasaulio čempionate teisėjavo Prancūzijos, Estijos, Bulgarijos, Rusijos, Baltarusijos, Rumunijos, Izraelio ir Vokietijos specialistai, o taip pat vertintojas iš Lietuvos Genadijus Gunko.