Bgirl Nicka – WDSF varžybų Japonijos sostinėje nugalėtoja

Šį šeštadienį WDSF surengė Breaking for Gold serijos varžybas breiko šokėjams Japonijos sostinėje Tokijuje. Challenge Tokyo atskirose grupėse merginos ir vaikinai varžėsi dėl WDSF pasaulio reitingo ir olimpinės atrankos reitingo taškų. Lietuvai varžybose atstovavo Dominika Banevič – Bgirl Nicka (Vilniaus “Ratuto”).

D. Banevič – Bgirl Nicka tapo WDSF varžybų Challenge Tokyo nugalėtoja!

Aštuntfinalyje (Top 16) Lietuvos sportininkė įveikė Japonijos šokėją Yuika Kotegawa – Bgirl Yuika. Ketvirtfinalyje (Top 8) taip pat susitiko su japone Bgirl Ram. Pastaroji šokėja yra 2018 m. jaunimo pasaulio žaidynių nugalėtoja ir kurį laiką laikyta viena iš perspektyvesnių jaunųjų breiko šokėjų.

Pusfinalyje D. Banevič susikovė su Ayane Nakarai – Bgirl Ayane, taip pat šokėja iš Japonijos. Bgirl Nicka ją įveikė rezultatu 2:0 (pirmoji dvikova – 3:2, antroji dvikova – 4:1).

Finale mūsų sportininkės laukė šokėja iš JAV Logan Edra – Bgirl Logistx, sau už nugaros šiame turnyre Tokijuje jau palikusi šių metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtoją Ayumi Fukushima – Bgirl Ayumi iš Japonijos bei tituluotą sportininkę iš Vokietijos 2021 m. pasaulio čempionato bronzos medalio savininkę Sanja Jilwan Rasul – Bgirl Jilou.

Finale sportininkės šoko tris kartus. Pirmosios dvikovos rezultatas buvo 3:2 Bgirl Nickos naudai, antrosios – 4:1, kurią taip pat laimėjo mūsiškė. Trečiojoje dvikovoje 4:1 į priekį išsiveržė amerikietė. Tačiau trečiasis šokis jau nepakeitė galutinio turnyro rezultato. Rezultatu 2:1 finalą laimėjo Dominika Banevič.

Iš viso šiame turnyre startavo 39 sportininkės. Be aukso ir sidabro medalių, kurie keliauja į Lietuvą ir JAV, bronza lieka Japonijoje – po kovos dėl trečiosios vietos juo pasipuošė Ayumi Fukushima – Bgirl Ayumi.

“Jaučiuosi labai dėkinga po šiandienos pergalės! Sunku apibūdinti tą jausmą!” – po varžybų teigė Lietuvos breiko šokėja Dominika Banevič – Bgirl Nicka.

Iki šių varžybų jaunoji mūsų šalies šokėja užėmė 6-ąsias vietas pasaulio ir olimpinės atrankos reitinguose, tačiau neabejotinai, susumavus Tokijuje gautus reitingo taškus, ji pakils daugiau nei per vieną ar dvi pozicijas ir vienoje, ir kitoje įskaitoje.

Varžybose Tokijuje teisėjavo penki vertintojai iš Naujosios Zelandijos, Kanados, Taivano, Tailando ir Japonijos.

Nuotrauka: haru_graphics and feworks_films (thank you!)