Ketvirtoji ir septintoji vietos jaunimo iki 21-erių metų pasaulio čempionate Roterdame!

Roterdame ką tik baigėsi WDSF jaunimo iki 21 – erių metų amžiaus pasaulio standartinių šokių čempionatas. Lietuvai jame atstovavo dvi poros: Karolis Burneikis ir Diana Epeykina (Kauno “Tvistas”) bei Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrazevičiūtė (Vilniaus “Juventos”).

Tarp 68 startavusių duetų Karolis Burneikis ir Diana Epeykina pateko į finalą ir užėmė 4-ąją vietą. Visi poros šokiai buvo įvertinti ketvirtosiomis vietomis.

Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrazevičiūtė liko per plauką nuo finalo. Galutinėje įskaitoje šokėjai užėmė 7-ąją vietą. Iki finalo jiems pritrūko keturių teisėjų vertinimo balų.

Amžiaus grupės pasaulio čempionais tapo Ivanas Rešetnikovas ir Jelizaveta Karimova, atstovaujantys Rusijos sportinių šokių ir akrobatinio rokenrolo federacijai, antroji vieta atiteko Vladislavui Untu ir Polinai Baryšnikovai iš Moldovos, trečioji – rumunams Sebastianui Čikaone ir Ankai Kopos.

Finale taip pat šoko Čekijos ir Azerbaidžano sportininkai, kuriuos vertino iš Čekijos, Italijos, Rusijos, Vokietijos, Nyderlandų, Rumunijos, Lenkijos ir Sakartvelo vertintojų sudaryta komisija. Taip pat komisijoje dirbo Lietuvos teisėja Edita Gozzoli.

Pasibaigus varžybos, pirmą kartą sportinių šokių turnyre nugalėtojams skambėjo ne šalies himnas, bet P. Čaikovskio muzika iš koncerto fortepijonui ir orkestrui Nr. 1. Tokius ribojimus Rusijos sportininkų atžvilgiu yra nustatęs TOK ir WDSF.