Įvyko senjorų I standartinių šokių pasaulio čempionatas!

Drauge su kitais turnyrais Roterdame sekmadienio vakarą baigėsi ir WDSF senjorų I amžiaus grupės pasaulio standartinių šokių čempionatas. Lietuvai jame atstovavo trys mūsų šalies duetai: jie šoko pusfinalyje ir ketvirtfinalyje.

Į pusfinalį pateko ir 10 – ąją vietą jame užėmė Mirco Marotta ir Anna Drukarova (Kauno Editos Daniūtės šokių studija). Geriausiai pusfinalyje šokėjams sekėsi atlikti lėtą valsą ir Vienos valsą.

11 – ąją vietą pusfinalyje užėmė Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė Rimkienė (Kauno “Kaspinas”). Geriausiai pusfinalyje įvertintas poros šokis buvo tango.

Ketvirtfinalyje 16 – ąją vietą užėmė Rolandas Lydekaitis ir Viktorija Lėgaudaitė Lydekaitienė (Kauno “Sūkurys”). Iki pusfinalio jiems pritrūko devynių teisėjų vertinimo balų, o geriausiai atliktas ketvirtfinalio šokis buvo tango.

Senjorų I grupės standartinių šokių programos pasaulio čempionais pirmą kartą tapo Vokietijos šokėjai Martin ir Karolina Šmiel. Antroji vieta taip pat atiteko duetui iš Vokietijos – Fabianui Ventui ir Anei Šteinman. Bronzos medaliais pasipuošė parketo šeimininkai, Nyderlandams atstovaujantys Sergejus ir Olga Šulgos.

Finale taip pat šoko dvi poros iš Italijos ir viena – iš Ispanijos. Iš viso čempionate startavo 58 senjorų šokėjų poros.

Senjorų I grupės šokėjus vertino teisėjų kolegija, sudaryta iš Nyderlandų, Italijos, Rusijos, Bulgarijos, Vokietijos, Lenkijos, Belgijos, Prancūzijos ir Lietuvos specialistų. Iš Lietuvos komisijoje dirbo Martynas Kūra.