Sidabrinis mūsų šokėjų pasirodymas Taline

Praėjusį savaitgalį Estijos sostinė svetingai pasitiko WDSF pasaulio reitingo varžybų dalyvius. Mūsų šaliai šiose varžybose atstovavo šokėjai iš didžiųjų miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio.

WDSF jaunimo standartinių šokių programoje 2-ąją vietą iškovojo Raigardas Gedvilas ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). 4-ieji šiame finale buvo Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Panevėžio “Rumba” ir Kauno “Sūkurys”).

Tarp 20 grupės varžybas pradėjusių porų pusfinalyje šoko ir galutinėje įskaitoje 8-oje vietoje buvo Kajus Brazdeikis ir Aurėja Blinstrubytė (Klaipėdos “Žingsnis”) bei 12-oje – Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno “Sūkurys”).

Dar du sidabro medalius lietuviai iškovojo jaunių II amžiaus grupės varžybose. Tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių varžybose 2-osios vietos atiteko Kristupui Mlinskui ir Liepai Rudnickaitei (Klaipėdos “Žingsnis” ir Kauno “Sūkurys”).

Lotynų Amerikos šokių varžybose 5-ąją vietą užėmė Kajus Astrauskas ir Kamilė Tkačenko (Klaipėdos “Žingsnis”).

Abiejų programų finaluose 6-osios pozicijos atiteko Aleksandr Kutskij ir Urtei Pabrėžaitei (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”).

Per patį mažiausią atstumą nuo abiejų finalų (dvi 7-osios vietos) buvo Elvinas Kovaliovas ir Gertė Pabrėžaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Jaunių II amžiaus grupės varžybose atitinkamai startavo 14 ir 17 porų.

Tarp 11 jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose dalyvavusių duetų, finale 4-ąją vietą užėmė S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė.

Varžybose Taline teisėjavo Lietuvos vertintoja Ramunė Kūrienė, o vyriausiąja vertintoja dirbo Dalia Vaikšnorienė.