Kontinentinis jaunimo čempionatas

Šeštadienio naktį Vokietijoje, Brėmene, baigėsi 2024 m. WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių Europos čempionatas, kuriame kiekvienai senojo žemyno valstybei atstovavo po dvi geriausias poras – iš viso pasirodė 58 šokėjų duetai.

Lietuvos atstovai Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė (Klaipėdos “Žingsnis” ir Vilniaus “Ratuto”) galutinėje Europos čempionato įskaitoje užėmė 12-ąją vietą pusfinalyje, Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė (Klaipėdos “DS dance” ir Kauno “Sūkurys”) – 15-16 – ąją vietas ketvirtfinalyje pasidalino su pora iš Suomijos.

Šių metų Europos čempionais tapo parketo šeimininkai, šokėjai iš Vokietijos Dimitrii Kalistov ir Luna Maria Albanese (5 balai). Tuo tarpu vicečempionų titulas atiteko šokėjams iš Italijos Nicholas Spica ir Carlottai Aceti (10 balų), o bronzos medalius iškovojo rumunai Nikolas Daniel Barbosu ir Iovana Iorgovan (15 balų). 4-ieji finale buvo Toth Istvan Aramisz ir Nelly Vorobjova iš Vengrijos, 5-ieji – Antonio Stillante ir Jana Moiseenko iš Italijos, 6-ieji – Maximilian Bier ir Eveline Ishchenko iš Vokietijos.

Tarptautinėje vertintojų komisijoje kartu su teisėjais iš Izraelio, Italijos, Austrijos, Maltos, Nyderlandų, Vokietijos, Moldovos, Belgijos dirbo ir teisėjas iš Lietuvos Virginijus Visockas.

Nuotrauka: VS Studio (ačiū!)