Lietuvos senjorų pasirodymas Ostrudoje

Kartu su senjorų Europos čempionatu, kuris vyko šeštadienį, varžybų Lenkijos Ostrudos mieste organizatoriai surengė senjorams ir WDSF pasaulio reitingo turnyrą.

Dvi 2-ąsias vietas šiame turnyre iškovojo Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus “Spindulys”). Jie buvo antri Lotynų Amerikos šokių varžybose: tiek senjorai II, tiek senjorai III amžiaus grupėse. Visi Mindaugo ir Mikos šokiai abiejų programų finaluose buvo įvertinti antrosiomis vietomis.

Senjorų II grupės finale 5-ąją vietą užėmė Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių “Šypsena”), kuriems penktąsias vietas teisėjai skyrė už visus penkis šokius. Senjorų II grupėje startavo 9 poros, o senjorų III – 21 duetas.

3-oji vieta Lenkijoje atiteko standartinių šokių šokėjams. Artūras Bučinskas ir Audrė Bučinskienė (Vilniaus “DaVi”) ją užėmė senjorai II grupėje. Iki kiek aukštesnio pakylos laiptelio Artūrui ir Audrei pritrūko labai nedaug – jų Vienos valsas ir kvikstepas įvertinti antrosiomis vietomis. Standartinių šokių grupės pusfinalyje A. ir E. Blažiai užėmė 8-ąją vietą. Varžybose dalyvavo 10 porų.

Ostrudoje šokėjus vertino teisėjai iš įvairių Europos šalių, tačiau Lietuvos vertintojo šį kartą nebuvo.